Rate this page

سئو چیست؟

سئو (SEO) مخفف “بهینه سازی موتور جستجو” (search engine optimization) می باشد. به زبان ساده تر، هنگامی که کاربران محصولات و یا خدمات مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل و یا سایر موتور های جست و جو سرچ می کنند، سئو به شما جهت بهبود و افزایش بازدید سایت شما در موتور های جستجو کمک می کند. بدین صورت که سایت سئو شده شانس قرار گیری در رتبه های بالاتر بیشتری دارد.

هرچه صفحات شما در نتایج جستجو بهتر دیده شوند، احتمال بیش تری برای جلب توجه و جذب مشتریان بالقوه و فعلی به کسب و کار خود خواهید داشت. با قوی نگه داشتن سئو سایت خود در این بازار رقابتی که در بستر اینترنت فراهم است، برنده ی بازی باشید. سئو در اصفهان نیز مانند تمامی شهر های بزرگ و کوچک بازار رقابتی فشرده ای دارد اما با سپردن سایت خود به دست متخصصان این امر از این رقابت پیروز بیرون می آیید.

بعنوان مثال وقتی کسی در گوگل سرچ می کند طراحی سایت در اصفهان، اگر شما جزو رتبه های اول باشید احتمال موفقیت بسیار بیشتری در جذب مشتری دارید.

دلیل اهمیت سئو در اصفهان برای کسب و کار ها و بازاریابی

سئو بخش اساسی بازاریابی دیجیتال است زیرا افراد هر ساله تریلیون ها جستجو انجام می دهند، که اغلب با هدف تجاری و برای یافتن اطلاعات در مورد محصولات و خدمات مورد نظرشان می باشد. جستجو اغلب منبع اصلی ترافیک دیجیتال برای برند ها است. دیده شدن بیش تر و رتبه بندی بالاتر در نتایج جستجو نسبت به رقبای شما می تواند تأثیر مهمی در سود حاصل شما داشته باشد.

با این حال، نتایج جستجو در چند سال گذشته دائم در حال تغییر بوده است تا به کاربران پاسخ‌ های مستقیم و اطلاعاتی بدهد که کاربران را به جای هدایت آن ها به وب ‌سایت‌ های دیگر، در صفحه نتایج نگه می‌دارد.

در مجموع، سئو پایه و اساس یک اکوسیستم بازاریابی جامع است. وقتی متوجه شدید که کاربران کسب و کار شما چه درخواستی از شما دارند، می توانید با بهترین نحو با پیاده سازی آن ها در سایتتان به جذب کاربران و مشتریان بیش تر بپردازید. سئو در اصفهان علاوه بر طراحی سایت در اصفهان از دیگر خدمات پر طرفدار وب سایت ما می باشد.

سئو سایت در اصفهان
سئو سایت در اصفهان

مزایا و اهمیت سئو در اصفهان

مشتریان شما دائما در حال جستجوی انوع چیزهایی هستند که به طور مستقیم با کسب و کار شما مرتبط است. این ها همه فرصت هایی برای ارتباط با این افراد، پاسخ به سؤالات آن ها، حل مشکلات آن ها و تبدیل شدن به یک منبع قابل اعتماد برای آن ها می باشد. مزایای مهندسی سئو برای سایت شما به شرح زیر است:

1- ترافیک بیشتر وب سایت: زمانی که سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه شود (سایت شما سئو شده باشد)، ترافیک بیش تری را دریافت می کند که این امر مصادف است با افزایش آگاهی مشتریان و کاربران از برند شما، در معرض بیش تر قرار گرفتن سایت شما برای کاربران و…

2- مشتریان بیشتر: یک متخصص سئو برای بهینه سازی سایت شما، باید کلمات کلیدی را مورد هدف قرار دهد – عباراتی که مشتریان یا بازدیدکنندگان شما اغلب جستجو می کنند – به این معنی که ترافیک مرتبط بیش تری را سایت شما دریافت خواهد کرد. برای مثال در مهندسی سئو در اصفهان کسب و کار های بسیاری از جمله حوزه های تکنولوژی، خدماتی، پزشکی و… در سال های اخیر توجهشان به سایت و سئوی سایت جلب شده است.

3- شهرت بهتر: رتبه بالاتر در گوگل باعث ایجاد اعتبار بیش تری برای کسب و کار شما می شود. اگر گوگل به شما اعتماد می کند و در نتایج بالاتری وب سایت شما را نمای می دهد، پس مردم نیز به شما اعتماد می کنند. علاوه بر این امروزه مشتریان هر کسب و کاری به دنبال پیگیری و دنبال کردن خدمات مورد نیاز خود در بستر وب می باشند بنابراین اگر شما چنین خواسته ای را از مشتریان برآورده کنید، از دید آن ها بسیار قابل اعتماد تر خواهید بود.

زمان و هزینه و قیمت مهندسی سئو در اصفهان

امروزه در تمامی شهر های بزرگ و کوچک ایران کسب و کار ها به سمت و سوی مجازی شدن پیش می روند. برخی کسب و کار ها تماما مجازی و برخی دیگر هم به طور فیزیکی و هم مجازی خدمات ارائه می دهند. بستر و فضایی که بدون دغدغه ی فیلتر شدن و از بین رفتن باشد، بدون شک وب سایت است. سایت تنها بستری است که هر گز از بین نمی رود بنابراین این سرمایه گذاری شما هر گز به ضرر منجر نمی شود اگر توجه ویژه به بهینه سازی (سئو) آن نیز داشته باشید.

هزینه و قیمت مهندسی سئو در اصفهان در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی مقداری بالاتر است. اما فراموش نکنید که به این ابزار تبلیغاتی باید به چشم یک سرمایه گذاری بلند مدت نگاه کنید. زیرا رشد وبسایت و کسب و کار شما در سئو بصورت تصاعدی است و پس از چند ماه میتوانید نتایج باورنکردنی را از طریق سئو سایت در اصفهان مشاهده کنید. قیمت سئو در اصفهان از 4 میلیون تومان بصورت ماهانه و از 6 میلیون تومان بصورت کلمه ای آغاز می گردد. این مبلغ متناسب با حوزه رقابتی شما ممکن است بسیار بالاتر باشد.

اما مدت زمان سئو شدن سایت شما بستگی به پارامتر های زیادی دارد. اولین نکته ای که در خصوص سئو سایت باید بدانید این است که باید صبور باشید. وبسایت شما برای رتبه گرفتن در کلمات کلیدی ساده و متوسط حداق نیاز به 3 ماه زمان دارد و این مدت برای کلمات کلیدی سخت تر به مراتب بالاتر است. به هیچ وجه نباید در بحث سئو سایت عجول باشید. زیرا این موضوع ممکن است خسارات زیادی را برای شما به همراه داشته باشد که یکی از آن ها خارج شدن سایت شما از نتایج گوگل است.

تیم مهارت مهندسی با تجربه چندین ساله خود دارای پروژه ها و نمونه کار های متعددی در زمینه سئو در اصفهان می باشد. برای دریافت مشاوره های بیشتر و مشاهده نمونه کار کافیست با ما در تماس باشید:

09135691041