Rate this page

طراحی وبسایت چیست؟

طراحی وب به طراحی صفحاتی گفته می شود که در اینترنت نمایش داده می شوند. طراحی سایت معمولاً  شامل تمامی فرایند های کد نویسی و پیاده سازی تا سهولت کار با وبسایت برای کاربر می شود.

اگرچه در ابتدا طراحی وبسایت متمرکز بر استفاده برای کامپیوتر و لپتاپ بوده، اما امروز طراحی وبسایت متناسب با ابعاد موبایل و تبلت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا افراد بسیار زیادی از دستگاه موبایل خود برای دیدن سایت شما استفاده می کنند. به همین خاطر رسپانسیو بودن یا همان مناسب بودن ابعاد قسمت های مختلف سایت روی دستگاه های موبایل و دیوایس های مختلف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

به همین خاطر است که مهمترین بخش در طراحی سایت در اصفهان توسط تیم مهارت مهندسی رعایت رسپانسیو بودن سایت شماست.

رسپانسیو بودن سایت توسط تیم مهارت مهندسی برای طراحی سایت در اصفهان
رسپانسیو بودن سایت توسط تیم مهارت مهندسی برای طراحی سایت در اصفهان

یک طراح وب روی ظاهر، چیدمان و در برخی موارد محتوای یک وب سایت کار می کند. برای مثال، ظاهر به رنگ ها، فونت ها و تصاویر استفاده شده مربوط می شود. چیدمان (Layout) به چگونگی ساختار و طبقه بندی اطلاعات اشاره دارد. یک طراح سایت کار بلد، سایت را برای استفاده ساده و آسان و زیبایی بصری از دید کاربر طراحی می کند. زیبایی بصری ، رنگ ها و تم اصلی سایت باید با برند کاری وب سایت هماهنگی داشته باشد.

بسیاری از صفحات وب با تمرکز بر سادگی طراحی شده اند، به طوری که هیچ اطلاعات و گزینه اضافی که ممکن است حواس کاربران را پرت کند یا آن ها را گیج کند ظاهر نشود. از آن جایی که هدف اصلی خروجی کار یک طراح وب، سایتی است که اعتماد مخاطبان هدف را تقویت کند، حذف هر چه بیش تر آیتم های غیر ضروری که باعث گیج شدن کاربر و فرار از آن سایت می شود، یک ملاحظه ی حیاتی است. موضوعی که بعنوان یک اصل اساسی برای طراحی سایت در اصفهان توسط تیم مهارت مهندسی مد نظر قرار می گیرد.

نکات مهم برای طراحی سایت در اصفهان

رسپاسنیو بودن سایت

یکی از مهم ترین نکات برای طراحی وب سایت هایی که هم در دسکتاپ و هم در موبایل به خوبی کار می کنند، طراحی رسپانسیو ​​است. در طراحی رسپانسیو، محتوا بسته به اندازه صفحه نمایش به صورت پویا حرکت می کند. در طراحی رسپانسیو، محتوای وب ‌سایت در اندازه ‌های متناسب با صفحه نمایش مطابقت دارد. حفظ یک چیدمان که تا حد امکان هماهنگ بین دستگاه ها باشد برای حفظ سهولت کار با سایت و تعامل کاربر بسیار مهم است.

قالب اختصاصی

نکته دیگری که بسیار حائز اهمیت است اختصاصی بودن قالب سایت شماست. اگر از قالب رایگان برای سایت شما استفاده شود ممکن است در خطر جریمه سایت توسط گوگل باشید. اگر سایت شما توسط گوگل غیر مجاز شناخته شود شانسی برای دیده شدن میان نتایج گوگل را نخواهید داشت. همچنین تغییر قالب در مرحله های بعدی میتواند هزینه های فراوانی را برای شما به همراه داشته باشد. به همین خاطر پیش از شروع طراحی سایت در اصفهان در خصوص انتخاب قالب لایسنس دار توسط طراح سایت خود مطمئن شوید.

از هاست سایت غافل نشوید!

یکی از مهمترین قسمت های طراحی سایت که شاید شما در فرایند انتخاب آن نقش فراوانی نداشته باشید و اطلاعات کمی در این باره داشته باشید هاست سایت است. به جرات میتوان گفت انتخاب یک هاست اشتباه برای سایت برابر نابودی سایت شماست. هاست انتخابی شما سرعت و کیفیت سایت شما را نیز تضمین می کند. متاسفانه در طراحی سایت در اصفهان بسیاری از طراحان برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتخاب یک هاست ضعیف و ارزان برای شما می کنند که باعث میشود سایت شما در آینده دچار مشکلات فراوانی شود. یک شرکت ارائه دهنده هاست قوی بصورت مرتب از سایت شما بکاپ تهیه می کند تا در صورت بروز هر گونه مشکل سایت شما به راحتی قابل بازیابی باشد.

طراحی سایت در اصفهان توسط مهارت مهندسی چگونه انجام می شود؟

وب سایت بستری جهانی است که در هر شغل و حرفه ای که مشغول به کار باشید می تواند درآمد شما را چندین برابر کند. همه ی ما در هر موردی که سوال داشته باشیم و یا برای خرید هر چیزی که نیاز به تحقیق داشته باشیم ابتدا به سرچ کردن در گوگل رو می آوریم. سرچ کردن ما باعث بالا آمدن صفحه هایی می شود که موضوع مرتبط با سرچ ما دارند. در این میان یکسری کسب و کار هایی را در بستر گوگل مشاهده می کنیم، که خدماتی آنلاین دارند و یا توضیحات بسیار کارآمدی را برای نیاز ما ارائه می دهند. شما به عنوان پرسشگر و یا خریدار از چنین سایت هایی استقبال می کنید و ممکن است منجر به خرید حضوری شما از آن کسب و کار و یا خرید آنلاین از سایت آن ها شود.

سایت ها فروشگاه های آنلاینی هستند که همیشه کرکره ی مغازه ی آن ها بالا است و هر زمانی از شبانه روز و یا روزهای تعطیل و غیر تعطیل به خریداران خدمات ارائه می دهند. پس در این بازار رقابتی کسب و کار هایی موفق تر هستند که از این مزیت بسیار زیاد برای فروش محصولات، ارائه خدمات و… خود استفاده کنند.

سابقه ی تیم ما در زمینه طراحی سایت در اصفهان نشان می دهد که بسیاری از کسب و کار های رو به شکست و یا کسب و کار های تازه بنیاد، نتایج بسیار خوبی را با دانستن همین نکته تجربه کرده اند.

اما چه عاملی باعث حضور یک سایت در نتایج بالای گوگل می شود؟ پاسخ کوتاه به این سوال سئو و بهینه سازی سایت است.

در پروژه های طراحی سایت در اصفهان که توسط تیم مهارت مهندسی انجام می شود بهینه سازی اولیه سایت شما از همان ابتدا انجام می پذیرد. این موضوع برای گوگل بعنوان مرجع رتبه بندی سایت شما از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین خاطر فاکتور های اولیه سئو و بهینه سازی سایت شما توسط تیم ما بصورت کامل لحاظ خواهد شد. نادیده گرفتن این نکات ممکن است خسارات فراوانی را برای بهینه سازی سایت شما به همراه داشته باشد.

قیمت طراحی سایت در اصفهان
قیمت طراحی سایت در اصفهان

قیمت طراحی سایت در اصفهان

اما در قسمت آخر به مهمترین و پرتکرار ترین سوال شما جواب میدهیم. طراحی سایت در اصفهان بسته به امکانات مد نظر شما برای سایت و یا وردپرسی و یا کدنویسی شده بودن سایت ممکن است متفاوت باشد. اما مهم ترین نکته ای که در این بخش میخواهیم به شما بگوییم این است که فریب طراحی سایت ارزان قیمت در اصفهان را نخورید. حداقل قیمت طراحی سایت در اصفهان برای سال 1401 معادل 8 میلیون تومان است و بسته به مواردی که برای وبسایت خود مد نظر دارید این قیمت ممکن است تغییر کند.

افراد بسیار زیادی بوده اند که متاسفانه فریب طراحی سایت ارزان قیمت در اصفهان را خورده اند و در پایان مجور به هزینه چند برابری برای جبران همین نکات ساده کرده اند.

پیش از شروع فرایند طراحی وبسایت میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را در خصوص طراحی سایت در اصفهان دریافت کنید.

 

شماره تماس مستقیم و ارتباط در شبکه های اجتماعی: 09135691041