Rate this page

در دوره این موضوع بصورت کامل توضیح داده شده است. لازم است بدانید هیچ کدام از مقالاتی که با پرداخت مبلغ خریداری و نام شما بین نام نویسندگان قرار داده میشود اعتبار ندارند و نه تنها کمکی به رزومه شما نمی کند بلکه به آن لطمه وارد میکند.

در این پکیج اصول کامل مقاله نویسی از صفر تا صد به شما آموزش داده شده است و شما میتوانید با استفاده از مطالب آموزش داده شده در هر رشته ای که هستید مقاله مورد نظر خود را به نگارش درآورید.

بله. تمامی موارد لازم برای نگارش مقاله isi انگلیسی به شما آموزش داده شده است. همچنین نمونه مقالات isi به زبان انگلیسی نیز بررسی شده است.

خیر. شما عزیزان میتوانید به تعداد دفعات نا محدود دوره را دانلود کنید و بصورت دائمی به فایل های آموزشی از طریق پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید.

از طریق پشتیبانی وبسایت تا حداکثر 72 ساعت پس از خرید پکیج لینک عضویت در واتساپ برای شما ارسال میگردد. همچنین میتوانید به شماره پشتیبانی درج شده در صفحه خرید محصول پیام داده تا لینک عضویت پس از تایید برای شما ارسال گردد.

پس از کامل شدن خرید، لینک دانلود مستقیم فایل های آموزشی برای شما فعال میگردد و شما عزیزان میتوانید فایل های آموزش را دانلود کنید.

لازمه این کار تسلط کافی شما به مطالب آموزش داده شده است. پس آن میتوانید با انتخاب یک ژورنال مناسب و متناسب با هدف خود در سریع ترین زمان ممکن مقاله isi نوشته و چاپ کنید.

برای آموزش مقاله نویسی ابتدا باید زمینه تحقیقاتی خود را مشخص کنید و پس از آن مقالات مرتبط با آن حوزه را مطالعه کنید.